Показову екскурсію до в`язниці Гуантанамо провели американські військові

  Показову екскурсію до в`язниці Гуантанамо провели американські військові. Журналістам показали камери, де утримують підозрюваних у тероризмі.
  На вигляд - все дуже акуратно та аскетично. Металеві та пластикові меблі. Наручники. Сітки. У відділенні із полегшеним режимом - навіть стоїть телевізор. Військові запевняють, що УСІ в`язні мають доступ до їжі, одягу, лікування та бібліотеки. Однак, особисто пересвідчитися у цьому журналісти не змогли. До секретного "Табору 7" - де тримають найнебезпечніших терористів - їх так і не пустили.

  Дейв томас, адмірал: "У деяких людей хибне уявлення про Гуантанамо, це факт. Гадаю, правду дізнається кожен, хто просто приїде сюди і подивиться... Навіть найменш "зручні" в`язні - що мають проблеми з дисципліною - щодня можуть спілкуватися з іншими. Ми нікого не ізолюємо".

  Джеф гейгарст, офіцер: "Якось по телевізору показували рекламу. Там була жінка - скромно вдягнена, але вона мила руки... Вони - розлютилися. Один - навіть розтрощив телевізор. От і доводиться бути дуже обережними - у цих... культурних питаннях".

  Попередній матеріал
  Черновецький хоче у 10 разів підняти квартплату для багатих
  Наступний матеріал
  Конгрес США погодився виділити $14 млрд на порятунок автомобільної галузі
  Теги:
  Loading...