Податок з найбільших депозитів у кіпрських банках може сягнути 40%

  Голова "Банку Кіпру" подав у відставку. Його заяву сьогодні розгляне рада директорів. Відставці передувало рішення зняти з найбільших депозитів банку до 40-ка відсотків податку. Остаточну ставку міністерство фінансів поки що не оприлюднило.

  Попри домовленість Кіпру з Євросоюзом про надання кредиту, міжнародна рейтингова агенція "Фітч" знизила рейтинги трьох найбільших банків країни до рівня дефолту та перед-дефолту. Банківська система на Кіпрі не працює вже більше 10 днів. Обмеження на рух капіталу в кіпрських банках діятимуть, принаймні, кілька тижнів. Відділення ж - можуть відкрити вже в четвер, 28 березня.  Президент Кіпру виступив з телевізійним зверненням до нації, в якому заявив, що ці заходи необхідні для порятунку країни від краху. 

  Нікос Анастасіадіс, президент Кіпру: "Переговори були дуже складними, в деякі моменти - драматичними. Кіпр зупинився за крок від економічного колапсу. Наш вибір не є легким, ми захищали свої інтереси до кінця, але почуття відповідальності допомогло нам досягти результату, який збереже добробут країни".

  Попередній матеріал
  У США випробували "Боїнг-787" з покращеними акумуляторами
  Наступний матеріал
  Акції Абрамовича впали на 5% через чутки про його арешт
  Теги:
  Loading...