Подальший план дій для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС - презентували у Литві

  Подальший план дій для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС - презентували у Литві на щорічній неформальній зустрічі міністрів закордонних справ європейських країн за участі заступника держсекретаря Сполучених штатів Вікторії Нуланд та міжнародних експертів.  

   

  Таке повідомив співголова комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС Петро Порошенко, який виступив на заході із доповіддю щодо перспектив розвитку відносин Києва та Брюсселя. За його словами, представлений план дій дозволить реалізувати євроінтеграційний курс нашої держави. Учасники зустрічі приділили особливу увагу програмі «Східного партнерства» Євросоюзу та перспективам участі у ній України після 2015-го року. Петро Порошенко наголосив, що в рамках участі у цьому проекті Київ зробить усе для прискорення євроінтеграції - від асоціації до членства в ЄС. 

  Петро Порошенко, співголова комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС: «Європейці продемонстрували і ставлення до діючої влади, жодний з її представників не був запрошений і було чітко задекларовано, що команда переговірників має змінитися, і має бути відбудована довіра, яка була втрачена на саміті у Вільнюсі. Сьогодні були запропоновані для обговорення декілька тем. перша тема - це так звана "пост-Янукович Адженда - що ми маємо зробити після того, як буде прийняте рішення про підписання угоди про асоціацію, про повернення до цієї Угоди».

  Попередній матеріал
  США планують застосувати санкції проти Захарченка
  Наступний матеріал
  Ромпей: ЄС продовжує пильно стежити за подіями в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...