5.ua

Почався другий тиждень вимушеної відпустки для держслужбовців США

  Почався другий тиждень вимушеної відпустки для майже мільйона держслужбовців у США. Через конфлікт між провідними політичними силами республіканцями та демократами - уряд США припинив роботу.

   

  Президент США Барак Обама та його опоненти з республіканської партії не можуть домовитися щодо державних витрат. Одним із ключових невирішених питань лишається реформа медичного страхування, яку намагається запровадити Барак Обама. Чимало суперечок викликає і необхідність підняти ліміт державного боргу. Якщо цього не зробити до 17 жовтня, на США може чекати дефолт. Нагадаємо, уряд США закрився, оскільки попередній фінансовий рік завершився 30 вересня, а бюджет на новий - конгрес не зміг узгодити.

  Барак Обама, президент США: «Підпишіть бюджет, відновіть роботу уряду, оплатіть наші рахунки та уникніть економічного колапсу. Щойно це станеться, я готовий сідати за стіл переговорів з республіканцями».

  Джон Бойнер, спікер палати представників США, республіканець: «Президент закрив Білий дім, тільки щоби показати нам, що не збирається вести переговори щодо роботи уряду чи підвищення ліміту державного боргу. Відмова обговорювати це - шкодить нашій економіці та ставить країну під удар».

  Попередній матеріал
  У Москві одного з учасників мітингів на Болотній площі засудили на примусове лікування
  Наступний матеріал
  У Харкові горіло підприємство товариства глухих