По всій території Індії стартував масштабний добовий страйк

  Мільйони людей не вийшли на роботу в Індії. По всій країні - добовий страйк. Акцію протесту підтримали поштарі, працівники громадського транспорту, банків та портів. Головною причиною виступів стали високі темпи інфляції. Масштабний страйк уже спричинив хаос в багатьох містах на всій території Індії.

  Зупинити інфляцію, припинити приватизацію державних підприємств і покращити умови праці вимагають в уряду мільйони громадян Індії. Їхній страйк уже паралізував транспортні та фінансові системи кількох мегаполісів. Не працюють більшість ринків і крамниць. Якщо влада не піде на поступки, профспілки обіцяють влаштувати - нові протести.

  Бундешвар Прасад, працівник банку: "Я страйкую тому, що банки зменшують соціальні виплати працівникам, а ціни в країні постійно зростають. Уряд має контролювати дії фінансових установ, а не кИдати ситуацію напризволяще".

  Частина банкірів не підтримали страйк. Їхні працівники заявили, що подібні акції протесту не покращують економіку країни, а, навпаки, призводять до значних втрат. Зокрема, через зупинку громадського транспорту на роботу не змогли потрапити й мільйони людей, які не брали участь у страйку.

  Дінкар Махалая, мешканець Мумбая: "Люди, які не підтримують страйк, страждають без причини. Сьогодні в місті неможливо кудись поїхати у справах. Хто компенсує нам збитки? З іншого боку, я чудово розумію вимоги протестувальників. Жити в Індії стало дуже складно".

  Страйк значно ускладнив і проведення місцевих виборів у п`ятьох індійських штатах, включно з найбільш населеним регіоном країни - Утар Прадеш. Упродовж останніх двох десятиліть найбільші профспілки країни скликали подібні акції протесту чотирнадцять разів.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Чилі лісова пожежа дісталась міста Віна Дель Мар
  Наступний матеріал
  В черговому матчі чемпіонату ПХЛ Росії "Донбас" переміг "Мєчєл" - 3:1
  Теги: