Платити податки уряду відмовилося каталонське місто Галіфа

  Платити податки центральному уряду відмовилося каталонське місто Галіфа. Віднині його мешканці платитимуть місцевій податковій агенції.

  У такий спосіб місто підтримує позицію регіону щодо відокремлення від Іспанії. За підрахунками - економіка Каталонії дорівнює п’ятій частині економіки Іспанії та майже однакова за обсягом з португальською. У регіоні мешкають сім з половиною мільйонів людей - більше ніж у королівстві Данія. Ідея відокремлення щороку добирає дедалі більше прихильників. За останніми опитуваннями її підтримують понад половина каталонців.

  Жорді Форнас, мер міста: "Звісно, у Мадриді не відчують різниці. Тому що місцева податкова агенція все одно переводитиме туди гроші. Але нас підтримають усі - згодом місцева казна буде дуже великою і ми матимемо достатньо ресурсів, коли отримаємо незалежність".

  Енрік Босх, місцевий мешканець: "Не бачу особливої користі. Це може обурити владу і сюди почнуть їздити з перевірками податківці, як це зазвичай буває. Утім, я радий що ми перші запровадили таке".

  Попередній матеріал
  Британські студенти протестують проти скорочення фінансування освіти
  Наступний матеріал
  Акторку Кейт Вінслет нагородили орденом Британської імперії
  Теги: