Планета відсвяткувала настання 2013-го року

  Новий 2013-й рік зустріли мешканці земної кулі. На головних площах столиць відбулися масштабні салюти та грандіозні феєрверки. У Нью-Йорку мільйони американцям зібралися на Таймс сквер, щоби подивитися на традиційне падіння кришталевої кулі. У Римі новорічні феєрверки освітили руїни Колізею. В Лондоні вогняне шоу на Темзі тривало більше 10 хвилин. У Берліні святкування зосередилися навколо Бранденбурзьких воріт. А людям, які хотіли зустріти новий рік на Червоній площі у Москві потрібно було пройти через рамки металошукачів й лише потім відкорковувати шампанське.

  Падіння кулі, зробленої з майже трьох тисяч кристалів та підсвіченої більш, ніж тридцятьма тисячами ліхтариків, ознаменувало настання 2013-го в Нью-Йорку. Мешканці "Великого яблука" зустріли Новий рік яскравим феєрверком та пристрасними поцілунками.

  Учасник святкування: "Я зустрів Новий рік просто фантастично. Перебуваю в одному з найгарніших міст світу й поруч зі мною кохана жінка".

  У Римі новорічні святкування влаштували біля Колізею. З першими секундами 2013-го його руїни освітили залпи салютів. Незважаючи на боргову кризу, міська рада знайшла гроші і на феєрверк, і на масштабний концерт.

  Учасник святкування: "Ми святкуємо, на добу забувши про складну економічну ситуацію в країні. В цьому році багатьом людям потрібно шукати нову роботу, але зараз вони танцюють і веселяться".

  Сотні тисяч людей прийшли подивитися на салют над Темзою в Лондоні, який тривав одинадцять хвилин. Мер британської столиці Борис Джонсон назвав його вражаючим завершенням неймовірного року. Крім феєрверків в рамках святкувань відбулися й кілька парадів та смолоскипна хода.

  Більше мільйона людей, серед яких десятки тисяч туристів, дивилися салют біля Бранденбурзьких воріт у Берліні. Впродовж фаєр-шоу у небо злетіли шість тисяч ракет.

  Учасник святкування: "Вітаю всіх з Новим роком. У 2013-му зобов`язуюся більше працювати та краще відпочивати!"

  Щоби відсвяткувати Новий рік на Червоній площі у Москві - потрібно було пройти через кордон поліцейських. Правоохоронці за допомогою металошукачів шукали зброю та інші заборонені предмети. Але жодних інциденітв у новорічну ніч зафіксовано в російській столиці не було. Людям перевірки свята також не зіпсували.

  Новий 2013-й рік за китайським календарем є роком змії. Астрологи стверджують, що він стане чудовою нагодою для мешканців земної кулі стати більш мудрими й розважливими.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Skyfall став 14-им фільмом-мільярдером в історії кіно
  Наступний матеріал
  Обама: демократи та республіканці ще не досягли консенсусу щодо подолання кризи
  Теги:
  Loading...