5.ua

План вступу Киргизстану до Митного союзу ще не готовий

  Прем’єр-міністр Киргизстану Джоомарт Оторбаєв заявляє, що його уряд прагне відкласти вступ до Митного союзу під керівництвом Росії. Про це повідомляє 


  Як повідомляється, 7 травня у Бішкеку Оторбаєв повідомив, що киргизька делегація на чолі з заступником міністра економіки Данілом Ібраєвим зараз перебуває у Москві та проводить переговори з російським урядом щодо можливості відкласти вступ Киргизстану до Митного союзу на один рік. Оторбаєв додав, що план вступу Киргизстану до Митного союзу ще не готовий.

  За словами прем’єра Киргизстану, план буде підготовлений урядом найближчим часом і виставлений на публічне обговорення в країні.

  Також він зазначив, що як тільки план буде схвалений киргизьким народом і схвалений урядом, його надішлють на затвердження державам-членам Митного союзу - Росії, Казахстану й Білорусі.

  Раніше Оторбаєв заявляв, що приєднання до Митного союзу під проводом Росії є "правильним кроком" для його країни і допоможе вирішити багато економічних та соціальних проблем. Керівники Росії сподівалися, що до 2015 року внаслідок приєднання колишніх радянських республік Митний союз стане Євразійським економічним простором за зразком ЄС.

  Днями у столиці цій азійській країни відбулись масові акції протесту громадян проти вступу у Митний союз.
  Попередній матеріал
  ОБСЄ: Другого раунду переговорів у Женеві поки що не буде
  Наступний матеріал
  АП: затриманого посадовця одеської міліції відпустили, бо він співпрацює зі слідством