Північна Корея провела підземні ядерні випробування

  Новий виклик світу від Північної Кореї. Пхеньян провів ядерні випробування. Про це офіційно повідомило державне телебачення КНДР. Спочатку відбувся підземний тест, а потім серія вибухів малого радіусу.

  Національне космічне агенство України пітдвердило факт випробувань. Станція Сейсмічного контролю в Малині на Житомирщині зафіксувала ядерний вибух о 03:54:41  за київським часом. Потужність - до 30 кілотон. Приблизно такої самої сили була бомба, яку скинули американці на японське місто Нагасакі 45-го року. Свою стурбованість ситуацією висловили Південна Корея, Японія, Росія та Сполучені Штати. Радбез ООН сьогодні скликає позачергове засідання. На ньому мають обговорити наслідки випробувань і те, які санкції може застосувати світ щодо Північної Кореї.

  Минулого місяця КНДР провела запуск балістичної ракети на орбіту Землі. Американське командування тоді заявило, що спроба зазнала провалу і ракета з супутником упали в океан. Пхеньян запевняв, що його військові випробування мають мирний характер. Інцидент з ракетою призвів до зриву шестисторонніх переговорів. Після осуду світовою спільнотою Північна Корея вислала інспекторів МАГАТЕ зі свого атомного реактора в Йонбені.

  Попередній матеріал
  НаУКМА отримала 50.000 книжок від фонду Петра Порошенка
  Наступний матеріал
  В Брюсселі протестували фермери ЄС
  Теги:
  Loading...