Південно-східна Азія страждає від негоди [відео]

  Південно-східна Азія страждає від негоди. Висока вода, яку спричинили потужні зливи, уже завдала чималих збитків Китаю та Таїланду. Нині до розгулу стихії готуються Філіппіни. Там очікують на тропічний тайфун Мегі.

  Азія потерпає від найбільших за останні 50 років повеней. Майже чотириста тисяч людей довелося евакуювати з небезпечних районів на півдні Китаю. Там дощі не вщухають кілька днів поспіль. Загалом від стихійного лиха постраждали майже три мільйони людей. Ущент зруйновані більш як дві тисячі будівель. Знищені майже 70 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. Про загиблих повідомлення поки що не надходили, утім кількох місцевих мешканців вважають зниклими безвісти.

  У Таїланді висока вода забрала життя, щонайменше, чотирьох осіб. Сотні людей були змушені залишити свої будинки. Водночас тамтешні метеорологи попереджають - ситуація погіршуватиметься. Щоби запобігти подальшим руйнуванням, у постраждалі регіони прибули десятки рятувальників та військовослужбовців.

  Постраждалий, чоловік: "Що ж робити? Як ми далі житимемо? Мій будинок зруйнований. Я просто шокований!!!"

  Тиждень тому стихія вирувала у В`єтнамі та Індонезії. Загинули близько ста сорока людей, десятки тисяч залишилися просто неба. Нині до потужного тайфуну готуються на Філіппінах. Багато людей залишили свої домівки. На островах закрили школи, заборонили поїздки на узбережжя. У 19-ти провінціях запровадили надзвичайний стан. 

  " 5 канал" 

  Попередній матеріал
  Йосип Кобзон потрапив у лікарню
  Наступний матеріал
  Спробу підкупу своїх посадовців перевірить ФІФА
  Теги: