Південна Корея може залишитися без уряду

  Без уряду може залишитися Південна Корея. Кабмін подав у відставку через кризу, яка виникла навколо імпорту американської Яловичини. Цей уряд керує країною лише три місяці. Почався хаос у квітні цьогоріч, коли країна відкрила свій ринок для м`яса зі Штатів.
  Ця новина викликала хвилю обурення серед людей. Від початку травня не припинялися щоденні багатотисячні демонстрації, - люди бояться,  що разом з Яловичиною до країни можуть завезти і вірус "коров`ячого сказу". П`ять років тому завезення м`яса заборонили саме через цю пошесть. На тлі цих подій різко впав і рейтинг президента Лі Мен Бака. Місцеві ЗМІ повідомляють, що президент прийме відставку лише частини урядовців - глави МЗС, міністрів сільського господарства та фінансів. Саме вони мали відношення до переговорів зі Штатами про відновлення поставок Яловичини.

  Сонг Хо-Цзинь, місцевий мешканець: "Вважаю, це правильно, що всі члени кабінету міністрів подали у відставку та взяли на себе відповідальність. Але їхньої відставки буде замало, президенту потрібні ще більш рішучі дії".

  Юн Джонг-Хван, місцевий мешканець: "Не думаю, що відставка усього Кабінету міністрів – це правильне рішення. Ці чиновники мають усвідомлювати свою відповідальність, але головна проблема – це порозуміння між урядом та людьми".
  Попередній матеріал
  Гелікоптер, який зник 31-го травня, знайшли у горах Китаю
  Наступний матеріал
  Індійські водії влаштували страйк у штаті Кашмір
  Теги: