navalny.com

Пєсков орендує найдорожчу яхту в світі за 26 млн руб на тиждень – Навальний

Прес-секретар Путіна проводить медовий місяць на розкішній яхті, тиждень оренди якої коштує 385 тисяч євро.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков проводить медовий місяць на найдорожчій вітрильній яхті у світі. Про це з посиланням на "надійне джерело" повідомив Фонд боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального.

Активіст повідомив: "Наприкінці минулого тижня з Фондом боротьби з корупцією зв'язалося вельми надійне джерело і повідомило: нині прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков проводить медовий місяць з Тетяною Навкою, невеликим колом друзів і дітьми на орендованій яхті Maltese Falcon біля берегів Сардинії".

У Фонді вирішили, що йдеться про незначний для Росії прояв корупції, однак виявилось, що йдеться про "1) найбільшу, 2) найрозкішнішу 3) найдорожчу вітрильну яхту в світі. 88 метрів, майже як футбольне поле".

За даними джерела ФБК, вартість оренди яхти оцінюється у 385 тисяч євро (більше 26 мільйонів рублів) на тиждень – і це без їжі і розваг. "Дмитру Пєскову потрібно викласти повністю свою зарплату за 3 роки, щоб дозволити собі провести на цій яхті всього 7 днів", – зазначає Навальний.

Для підтвердження даних джерела Фонд провів власне розслідування. За допомогою сервісу трекінгу яхт встановили місцезнаходження Maltese Falcon (поблизу берегів острова Сардинія), яке потім зіставили з місцезнаходженням інших суден, фото яких оприлюднені в Instagram Олега Мітволя – близького друга Пєскова. Звідти ж публікує фото і донька дружини Пєскова, Тетяни Навки – Саша. На знімку вона позує на борту судна в халаті із написом Maltese Falcon. За геотегами інших знімків можна зробити висновок, що в ці дні вона знаходиться на Сардинії. "Неможливо уявити, що 15-річна прийомна донька Пєскова і 49-річний Олег Мітволь проводять час на найбільшій парусній яхті в світі удвох", – підсумовує Олексій Навальний.

"Не забувайте, що Пєсков держчиновник в Росії і прес-секретар президента Росії, тому його не сильно турбує громадська думка і звинувачення в корупції" – обурюється опозиціонер. Попри це він вимагає у "держслужбовця Пєскова пояснень про те, хто оплатив оренду яхти або (якщо він сплатив її сам) звідки джерела таких доходів", а від Путіна – "символічного і демонстративного звільнення Дмитра Пєскова за сукупністю заслуг: годинник за 37 млн, колекція годинників за 9,5 млн, подорож на яхті за три річних прибутки".

"У будь-якій країні такі відомості про витрати прес-секретаря президенти викликали б політичну кризу, – вважає Навальний, і закликає: Просимо всіх допомогти нам з поширенням цієї інформації. У Росії 23% населення в категорії "бідні", 17% населення в категорії "за межею бідності", а тут яхти по 26 мільйонів на тиждень. Нехай народ знає".

Попередній матеріал
Українські прикордонники за два місяці не пустили до ЄС близько 700 нелегалів
Наступний матеріал
Наразі йдеться не про кількість зменшеного газу, а про енергоефективність - експерт
Теги:
Loading...