Підтримку учасникам мирних акцій Євромайдану висловило посольство США

  Підтримку учасникам мирних акцій Євромайдану – висловило посольство США. Про це заявили координатори Автомайдану на брифінгу у штабі революції.

   За їхніми словами, у посольстві висловили солідарність з активістами, та наголосили, що учасники мирних акцій мають на них право. Мітингувальники також розповіли, що американський посол Джеффрі Пайєт під час особистої зустрічі запевнив їх у реальній можливості запровадження санкцій проти українських чиновників. Водночас, автомайданівці вже складають список тих можновладців, до кого планують навідатись найближчим часом. Раніше вони вже мітингували біля будинків, які нібито належать Захарченку, Пшонці, Медведчуку. А також були біля президентської резиденції.

   

  Дмитро Булатов, активіст Автомайдану: «Ми будемо аргументувати чому ми їдемо до того чи іншого "героя". Ми знаємо про них вже так багато, ми знаємо про їх квартири, маєтки і не тільки в Україні маєтки, але ж ми не поїдемо за кордон. Наші візити будуть масштабні та креативні. Ми хочемо сказати, що усі ці "герої" вони не зможуть від нас десь там заховатись. І наші приїзди кожен раз були є та будуть цілком в законному полі».   

   

  Попередній матеріал
  Вирок у справі Притуленка мають оголосити в Печерському райсуді столиці
  Наступний матеріал
  Пожежа на підприємстві «Хартрон» сталася через порушення правил експлуатації обладнання
  Теги:
  Loading...