Піднято вже 17 тіл пасажирів зниклого літака "Air France"

  До сімнадцяти зросла кількість знайдених тіл пасажирів зниклого літака "Air France". Їх витягнули з води та доправили на острів Фернанду ді Норонья, де проведуть упізнання. У родичів пасажирів фатального рейсу вже почали брати кров для ідентифікації ДНК.

  Тіла пасажирів, їх речі та уламки літака знайшли за тисячу двісті кілометрів від бразильського берега на сьомий день після авіакатастрофи. Досі шукають бортові самописці. На воді операцію проводять шість кораблів, з неба їм допомагають чотирнадцять військових літаків. Аварія Аеробуса, що здійснював рейс Ріо-де-Жанейро - Париж, сталася минулого понеділка. За кілька годин після вильоту, пілоти почали повідомляти про несправності, згодом літак зник з екранів радарів. На борту було двісті двадцять вісім людей.

  Генрі Мунос, речник Військових повітряних сил Бразилії: "Сімнадцять тіл вже дістали з води і доправили на суходіл для ідентифікації. Важко про це говорити, але тіла дуже понівечені. Також рятувальники знайшли десятки уламків, які все ж належать зниклому Аеробусу. Ми переконані у цьому, але їх ще дослідять фахівці".

  Попередній матеріал
  Екзит-поли виборів до Європарламенту
  Наступний матеріал
  Перестрілка у Мексиці - 16 людей загинули
  Теги:
  Loading...