Під Стіною плачу в Єрусалимі застрелили прочанина

  Охоронець застрелив прочанина просто під Стіною плачу в Єрусалимі, адже йому здалося, що 46-річний ізраїльтянин неадекватно себе поводив. Начебто, чоловік вигукнув "Аллах Акбар!", що в перекладі з арабської означає "Аллах найвеличніший" (таке вигукуть зазвичай терористи-смертники перед скоєнням нападу).

  Інцидент стався приблизно о восьмій ранку, у цей час там молилися сотні людей. За словами свідків, вбитий регулярно відвідував Стіну плачу, був безхатченком і не сповна розуму. І їх здивувала реакція охоронця - замість того, аби знешкодити підозрілу особу, простреливши йому кінцівку, 25-тирічний охоронець безперервно стріляв в людину на ураження - цитують свідків події тамтешні ЗМІ. Наразі розслідування інциденту триває.

  Очевидець: "Я знав загиблого, він не був агресивним. Не думаю, що його поведінка могла стати підставою, щоби в нього стріляли. Я шокований".

  Мікі Розенфельд, речник ізраїльської поліції: "Ми розслідуємо, що призвело до інциденту і чому сорокарічний чоловік закричав "Аллах Акбар"".

  Попередній матеріал
  Київський суд розглядає справу Вадима Тітушка
  Наступний матеріал
  Над Новою Зеландією вирує шторм
  Теги: