Під руїнами багатоповерхівки у Бангладеш знайли дивом уцілілу жінку

  Через 17 днів після обвалу будівлі знайшли живою жінку в Бангладеш. Її порятунок викликав бурхливі емоції в рятувальників та людей, які досі не знають про долю своїх рідних.

  Жінку ледь не задавили бульдозером. Її крики про допомогу почув 15-річний волонтер. Рятувальники просто не повірили очам, коли побачили, як вона махає їм рукою. Техніку негайно зупинили. Жінці передали воду, препарат від зневоднення та кисень, а рятувальники почали розбирати руїни вручну. Дістати постраждалу змогли тільки через 40 хвилин. Її негайно доправили до військового шпиталю. Лікарі повідомили - зважаючи на обставини, фізично вона в дуже гарному стані.

  Жінку вже упізнали. Це Решма Бегум. Вона заміжня та має маленького сина. Натовп зустрів Решму сльозами та криками радощів, адже більшість тих, хто чекає на завершення розкопок - рідні людей, яких досі не знайшли. З`ясували, що жінку завалило в молитовній кімнаті, а врятували її у п`ятницю - священний для мусульман день. Через це чимало мешканців заговорили про божественне втручання, оскільки ще 10 днів тому влада оголосила: подальші пошуки живих - марні.

  Шамсул Хак Ту, заступник міністра внутрішніх справ: "Натепер ми дістали тисячу двадцять вісім тіл. Буквально кілька хвилин тому - знайшли ще одне тіло. Врятувати вдалося 2 437 людей. Ми продовжуємо розбирати завали, вже майже завершили".

  Керівники рятувальної операції кажуть: найімовірніше, жінку врятувала пожежа, яка спалахнула через кілька днів після обвалу. Вогнеборці ретельно залили руїни водою, тож Решма могла зробити її запаси. Стелю ж над нею утримувала балка та уламок колони. Нагадаємо, обвал 8-поверхової "Рана Плаза" стався 24 квітня. У будівлі були 5 швацьких фабрик і торговельний центр. Причиною обвалу стало порушення правил зведення та використання неякісних матеріалів. Власнику будинку загрожує смертна кара, якщо доведуть, що саме його дії призвели до найбільшої в історії галузі катастрофи.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Велика Бриатнія відкликає персонал з посольства у Лівії
  Наступний матеріал
  Ізраїльська поліція не дала іудеям-ортодоксам прогнати жінок від Стіни плачу
  Теги: