Перших загиблих внаслідок теракту в Бургасі доправили до Тель- Авіва

  5 трун із загиблими внаслідок теракту в Бургасі ізраїльтянами доправили до Тель- Авіва. В аеропорту Бен Гуріон родичі загиблих та представники влади країни провели жалобну церемонію.

  Вояки винесли загорнуті в національні прапори труни з літака й поставили на злітній смузі. Родини жертв теракту попрощалися із загиблими та помолилися за їхні душі. Потім труни віднесли до машин швидкої допомоги й відвезли до медичних закладів для огляду решток жертв атаки. На сьогодні заплановане й поховання загиблих.

  Тим часом, аеропорт болгарського курортного міста Бургас, де 18-го липня й стався теракт, поновив роботу. В його залі очікування зібралися сотні туристів, переважно з Росії, Угорщини, Німеччини та Великої Британії, які чекали на повернення додому. Після відкриття летовища налякані атакою терориста-смертника люди прагнули якнайшвидше пройти на свій рейс.

  Кріс, турист із Великої Британії: "Мені дуже страшно, це точно. Ми не можемо залишити місце, де в середу стався жахливий теракт. Сидимо й сподіваємося, що нам пощастить і все закінчиться добре".

  Мартін, турист із Великої Британії: "Звістка про теракт в аеропорту, з якого ми мали летіти додому, шокувала мене. Світ стає більш жорстоким й подібні випадки дедалі частішають".

  Попередній матеріал
  Дитячий літній табір та монастир евакуювали поблизу Афін через лісові пожежі
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Денвері: 10 людей загинули
  Теги: