Дональд Трамп
Дональд Трамп http://ubertopic.com/

Урізані витрати на дипломатію і соцпрограми: яким буде перший бюджет Трампа

  Запит Білого дому на 2018 фінансовий рік у розмірі $4,094 трлн передбачає також скорочення витрат на медичну, продовольчу допомогу та інші програми боротьби з бідністю

  У вівторок, 23 травня 2017 року, буде офіційно представлено бюджетну пропозицію президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на The Washington Post.

  "Запит Білого дому на 2018 фінансовий рік у розмірі $4,094 трлн передбачає скорочення витрат на медичну, продовольчу допомогу та інші програми боротьби з бідністю. Він також скорочує фінансування дитячої програми медичного страхування (CHIP), яка забезпечує переваги для бідних, приблизно на 20% наступного року", – йдеться в повідомленні.

  Як наголошують в адміністрації президента США, бюджет дасть змогу зменшити витрати на програми соціального захисту на понад $1 трлн протягом наступних 10 років.

  Директор Адміністративно-бюджетного управління Білого дому Мік Малвейні запевняє, що бюджет під назвою "Нова основа для американської величі" орієнтовано на захист платників податків та має на меті скорочення витрат на програми, які є неефективними або спонукають людей не працювати.

  Документ також передбачає зменшення фінансування Держдепартаменту США, агентства USAID і міжнародних програм мінфіну майже на третину – з нинішніх $38 млрд до $27,1 млрд.

  За словами Малвейні, передбачається зміна програм зовнішньої допомоги таким чином, щоб більша частина грошей, які виділяються у вигляді грантів, замінити кредитами. Мік Малвейні підтвердив інформацію ЗМІ щодо заміни механізму зовнішньої допомоги для окремих країн.

  Окрім цього, відомо, що передбачається суттєве збільшення витрат на оборону. План президента збільшує фінансування Пентагону на $43 млрд наступного року.

  За процедурою бюджетна пропозиція президента потрапляє на розгляд до обох палат Конгресу для обговорення та узгодження витрат на наступний фінансовий рік. Зазвичай кінцевий варіант бюджету значно відрізняється від пропозиції глави Білого дому. Для остаточного затвердження документ потребує ухвалення Палати представників, Сенату, а також підпису президента США.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв теракту в Манчестері зросла до 22: серед загиблих є діти
  Наступний матеріал
  У США українського хакера засудили до 2,5 років ув'язнення та $3 млн штрафу
  Loading...

  "Забирайся звідси!": Президент Венесуели звернувся до Трампа не втручатися у справи його країни

  Стали відомі імена кандидатів на пост голови ФБР

  Стало відомо, кого призначили спецрадником з розслідування зв'язків Трампа з РФ

  "У Москві такого ніхто не очікував": Клімкін розповів про зустріч із Трампом у Білому домі

  Літак Дональда Трампа міг зайнятися або вибухнути під час польоту

  "Lets make peace!": Трамп у Twitter мирить Україну з Росією