"Першотравневі" зустрічі із виборцями провели кандидати у президенти Франції

  "Першотравневі" зустрічі із виборцями провели головні кандидати у президенти Франції - Ніколя Саркозі та Франсуа Олланд.

  Останній у День солідарності трудящих відвідав могилу П’єра Береґовуа, відомого політика-соціаліста, українського походження, прем`єра часів Франсуа Міттерана. Першого травня 93-го року Береґовуа покінчив життя самогубством. Участі у масштабних демонстраціях Франсуа Олланд не брав, натомість поспілкувався з виборцями у місті Невер. Ніколя Саркозі ж навпаки зібрав десятки тисяч прихильників на паризькій площі Трокадеро. На виборах шостого травня чинному президентові прогнозують нищівну поразку. Зараз Саркозі намагається привернути на свій бік електорат Марін Ле Пен, ультра-правого політика, що посіла третє місце у першому турі. На мітингу Саркозі навіть заспівав Марсельєзу, хоча слів національного гімну францзькі політики зазвичай нмагаються уникати через його неполіткореткність.

  Ніколя Саркозі, президент, кандидат у президенти Франції: "Франція мусить об’єднатися, мусить зібратися. Але я скажу профспілкам опустіть червоний прапор і служіть своїй країні. Служіть робітникам, котрі вам вірять, бо інакше у них не буде ані майбутнього, ані праці. Не буде жодних надій на соціальну допомогу, якщо Франція стане слабкою".

  Попередній матеріал
  У масові заворушення та сутички з поліцією переросли першотравневі демонстрації у Німеччині
  Наступний матеріал
  В одному з китайських ресторанів на роботу узяли робота
  Теги: