Перші судові вироки щодо погромів у Великій Британії

  Перші судові вироки щодо погромів у Великій Британії. Двох учасників заворушень з Манчестера - засудили до 10 та 16 тижнів позбавлення волі.

  У поліції такий вердикт назвали - першим з багатьох. Зараз суди у Лондоні та інших великих містах країни працюють цілодобово. За участь у погромах та заворушеннях - заарештували понад тисячу людей. Більшість - звинувачують у пограбуваннях магазинів. Доказами проти декого - є їхні фотографії з накраденим майном, розміщені у соціальних мережах. Між тим - заворушення у Британії практично припинилися. Поліції вдалося взяти ситуацію під контроль. Лише у Лондоні вулиці патрулюють 16 тисяч правоохоронців.

  Житель Лондона: "На вулицях зараз дуже багато поліцейських. Але вони з`явилися занадто пізно. Щонайменше троє людей - загинули. Правоохоронці вияявилися не готовими до того, що сталося. Треба, щоб влада зробила висновки і посилала безпеку на вулицях".

  Жителька Лондона: "Я вважаю, що суд мав би засудити учасників погромів до десяти років в`язниці. Нехай ці люди отримають достатньо часу, щоби усвідомити, якого лиха вони заподіяли іншим".

  Попередній матеріал
  Європейські та американські біржі закінчили попередню добу новим падінням
  Наступний матеріал
  Туристична галузь Великої Британії готується до можливих збитків
  Теги: