Перехідна рада Лівії оголосила нові принципи розвитку країни

  Нова Лівія будуватиметься на принципах помірного ісламу. Саме на його нормах побудують законодавство країни. Про це повідомив голова Національної перехідної ради Мустафа Абдул Джаліл.

  Він виступив з промовою у столиці країни, Триполі. І наголосив: Лівія не підтримуватиме жодних екстремістських ідеологій. Щоби послухати представника нової влади на центральній площі міста зібралися тисячі людей. За кілька годин до того з аудіозверненням на сирійському телебаченні виступив полковник Каддафі. Він вкотре закликав своїх прихильників не припиняти боротьбу. Нагадаємо, сили повстанців натепер контролюють більшість лівійської території. Армія Каддафі утримує лише кілька великих міст, зокрема Сирт і Бені-Валід.

  Мустафа Абдул Джаліл, голова Національної перехідної ради Лівії: "Ми живемо у час, коли Лівія звільнилася від влади тирана. Зараз особливо важливо об`єднатися і рухатися уперед. Необхідно забути про страх, дискримінацію, ненависть і жагу помсти. Адже ці почуття можуть звести нанівець усі досягнення нашої революції".

  Попередній матеріал
  Профспілкові мітинги протесту в столиці Угорщини
  Наступний матеріал
  Потужні повені у Таїланді - понад 80 загиблих
  Теги: