Переговори влади та опозиції у Єгипті відтермінували військові

  Переговори влади та опозиції у Єгипті відтермінували військові, які раніше й закликали сторони сісти за стіл переговорів. Опоненти президента Мохамеда Мурсі в останню мить погодитися взяти в них участь, але керівництво збройних сил повідомило, організаційна група не встигла підготувати зустріч.

  Нову дату можливих перемовин військові поки не називають. Антивладні ж мітингарі заявили, що згодні зняти облогу президентського палацу та розійтися з каїрської площі Тахрір тільки, якщо глава держави перенесе запланований на суботу конституційний референдум. Охороняти урядові будівлі продовжують танки й посилені загони поліції. Але тисячі правоохоронців не в змозі запобігти сутичкам між прибічниками та противниками глави держави Мохаммеда Мурсі. Напередодні, внаслідок масових заворушень поранень зазнали, щонайменше, 11-ро людей.

  Мохамед Махмуд, протестувальник: "Мурсі боїться свій народ, тому й привів сюди стільки танків. Він знає, що втратив легітимність. Президент має нести відповідальність за кров, яка пролилася під час протестів. Він діє так само як Мубарак й буде покараний за це".

  Попередній матеріал
  УБОзівці запевняють, що під час спецоперації у Львові не застосовували вогнепальну зброю
  Наступний матеріал
  У Києві заборонено паркуватися на 11 вулицях середмістя
  Теги:
  Loading...