Переговори між Грузією та Росією відбулися у Швейцарії

  Переговори між Грузією та Росією відбулися у Швейцарії. І хоча остаточних домовленостей не досягнули, дипломати визнали, що діалог був конструктивним.

  Сторони обговорювали ситуацію у Абхазії та Південній Осетії. Головне досягнення - Москва та Тбілісі домовилися про наступний раунд переговорів. Він повинен пройти 17-го та 18-го грудня. До того часу опоненти повинні підготувати свої пропозиції як покращити ситуацію з безпекою у регіоні. Тбілісі наполягає на присутності спостерігачів, щоб уникнути етнічних чисток серед грузинського населення. За даними Агенства з біженців ООН більше 30 тисяч людей усе ще не можуть повернутися додому після бойових дій у серпні. 

  Георгій Бокерія, заступник міністра закордонних справ Грузії: "Усі учасники погодилися - ситуація у регіоні критична. Щоправда Росія зволікає з підписанням угоди про припинення вогню. Вони не тільки не вивели свої війська, а навпаки - потроїли їхню кількість. Грузини страждають від етнічних чисток. А у так званій буферній зоні не припиняються перестрілки, терористичні атаки та грабежі".

  Попередній матеріал
  Підрахунок голосів на виборах президента США офіційно завершено
  Наступний матеріал
  Більше третини лотів на аукціоні "Сотбі" залишилтися без покупців
  Теги:
  Loading...