Майкл Пенс
Майкл Пенс 112.ua

Пенс прокоментував слова Трампа про більшу ядерну кнопку

  Віце-президент США Майкл Пенс вважає, що американський лідер Дональд Трамп показав, що Америка не піддасться тиску і погрозам з боку КНДР

  "Я дійсно вірю в те, що, коли президент дав зрозуміти, що готовий використовувати всі можливості, це означає, що Сполучені Штати Америки здатні захистити своїх громадян способами, про які Північна Корея навіть не має уявлення", – заявив Майкл Пенс у інтерв'ю "Голосу Америки".

  Він додав, що разом із цим США чітко заявляють – якщо Північна Корея відмовиться від своїх ядерних, ракетних і балістичних амбіцій та ліквідує ці програми, то з'явиться можливість для мирного вирішення проблеми.

  На думку віце-президента США, Трамп продемонстрував виразні лідерські якості на світовій арені, і це дало змогу досягти суттєвого прогресу щодо проблеми Північної Кореї.

  "Президент Трамп ясно дав зрозуміти, що Америка не піддасться тиску, Америка не піддасться погрозам, і, підтверджуючи це, він зумів організувати безпрецедентний економічний і дипломатичний тиск на Північну Корею", – заявив Пенс.

  Також він наголосив, що Китай повинен докласти більше зусиль для економічної і дипломатичної ізоляції КНДР.

  Раніше повідомлялося, що у відповідь на заяву лідера КНДР про завершення формування у країні власних ядерних сил Трамп написав у Twitter, що його ядерна кнопка більша.

  Попередній матеріал
  Укрзалізниця призначила додатковий Інтерсіті до Львова
  Наступний матеріал
  ЄС надасть €50 мільйонів допомоги Фонду енергоефективності
  Loading...

  США ввели санкції проти розробників ракет КНДР

  КНДР називає нові санкції ООН "актом війни"

  У США заявляють, що Facebook і Microsoft відбили кібератаку КНДР

  Українська модель потрапила у жахливу аварію в США: наразі в комі

  Підбирає пару за ДНК: у США розробили новий додаток для знайомств

  У КНДР після невдалого запуску балістична ракета впала на місто – ЗМІ