5 канал

Париж огорнув рекордний за останні 10 років смог

Через це було було обмежено рух автівок, а громадський транспорт став безкоштовним

Французьку столицю огорнув смог. Концентрація шкідливих речовин у Парижі рекордна за останні 10 років, передає "5 канал".

Як повідомляється, причиною відповідного явища стала велика кількість автівок у місті та лісові пожежі. Щоб зменшити викиди в атмосферу, міська влада вдалася до радикальних заходів. Так, було обмежено рух автівок: одного дня на дороги можуть виїжджати тільки машини з парними номерами, наступного дня - з непарними. Порушникам загрожує штраф до 75 євро.

Щоб заохотити власників авто скористатися громадським транспортом, плату за нього взагалі скасували. Очікують, що смог триматиметься над Парижем ще щонайменше кілька днів.

"Над значною частиною Європи панує антициклон. Через відсутність вітру шкідливі речовини у повітрі не розсіюються. Крім того, над містом утворився шар теплого повітря - і він утримує забруднювачі біля землі. Головна небезпека в тому, що ці малесенькі пилові частинки легко потрапляють до організму під час дихання", - пояснює речник Паризького центру моніторингу якості повітря Амелі Фрітц. 

Нагадаємо, що Україною 8 грудня рухалася негода. В "Борисполі" навіть припинили обслуговування рейсів через аномальні погодні умови. Відновили такі роботи у летовищі тільки надвечір. 

Дивіться також: Через екстремальні погодні умови в Україні обмежено рух транспорту у низці областей.

Попередній матеріал
Безвіз з ЄС почне діяти не раніше кінця квітня 2017 року - експерт
Наступний матеріал
Леньо: Ми просто зобов'язані дивитися, думати й міняти свої погані смаки до життя - відео
Теги:
Loading...

У Китаї через густий смог скасовують авіарейси та перекривають дороги

Негода в Україні: Налипання мокрого снігу прогнозують у західних, центральних та північних областях

В "Борисполі" припинили обслуговування рейсів через аномальні погодні умови