Парламент Греції ухвалив бюджет на наступний рік

  Попри масові протести - парламент Греції ухвалив бюджет на наступний рік. Документ передбачає низку нових заходів економії.

  Зокрема - збільшення пенсійного віку, зниження зарплат держслужбовцям, скорочення відпусток і зменшення компенсацій при звільненні. Також скоротили витрати на охорону здоров`я, освіту та оборону. Уряд країни запевняє: це необхідно для отримання чергового траншу кредиту від ЄС та МВФ. Інакше - Афінам загрожує дефолт. Утім, простих греків таке пояснення не задовольняє. Поки депутати обговорювали новий бюджет - під стінами парламенту тривала масова акція протесту. Участь у ній взяли близько 15-ти тисяч людей.

  Антоніс Самарас, прем`єр-міністр Греції: "Греція зробила те, про що її просили. Зараз - час кредиторам дотриматися їхніх обіцянок, і вони це зроблять. Черговий транш позики, а це 31 мільярд євро - скоро прибуде".

  Протестувальник: "Ми будемо виходити на вулиці з протестами, допоки чинний уряд - не піде у відставку. Нинішня влада знижує зарплати та пенсії, урізає соціальні виплати, а це - очевидне порушення наших прав".

  Попередній матеріал
  Новий КПК набуде чинності вже наступного тижня
  Наступний матеріал
  Від природних пожеж потерпає південь Австралії
  Теги: