містралі 5.ua

Парламент Франції схвалив розірвання контракту на поставку "Містралів" до Росії

  17 вересня Національні Збори Франції ухвалили законопроект щодо розірвання контракту на поставку французьких вертольотоносців "Містраль" до Росії.

  Проект закону був представлений депутатам Міністром закордонних справ Франції Лораном Фабіусом як "значна подія, яка дозволить закрити проблемну справу". Міністр також зазначив, що рішення керівництва країни розірвати контракт було ухвалено, враховуючи усю вагу міжнародної відповідальності Франції.

  Як повідомляє посольство України у Франції, соціалісти й ліві радикали підтримали законопроект, депутати "Союзу демократів і незалежних" (UDI) - утрималися, у той час як праві "Республіканці" і "Лівий фронт" - проголосували проти. Остаточний текст законопроекту буде представлено у Сенаті 30 вересня, у якому, починаючи з минулого року, праві сили мають більшість голосів.

  Згідно досягнутих між РФ та Францією домовленостей Париж поверне Росії 949,8 млрд євро. Раніше повідомлялося, що Росія вимагає у Парижа більше 1 млрд євро.

  У травні ЗМІ поширили інформацію про те, що збудовані для Росії "Містралі" можуть продати Китаю. Експерти спростовують цю інформацію, адже після силового розгону китайською армією протестуючих на площі Тяньаньмень у 1989 році Євросоюз впровадив ембарго на постачання зброї до Китаю.

  Попередній матеріал
  В Україні розробили новітню штурмову гвинтівку "Малюк"
  Наступний матеріал
  Сирійському біженцю, якого збила з ніг журналістка, дадуть притулок в Іспанії
  Теги:
  Loading...