infozapad.ru

У парламенті Бельгії зареєстрували проект резолюції щодо зняття санкцій проти РФ

  У парламенті Бельгії зареєстрована резолюція про скасування санкцій проти Росії, автором якої є депутат від маргінальної політичної сили

  Про це повідомляється на сайті парламенту Бельгії, повідомляє "Європейська правда".

  У тексті резолюції, яка рекомендує федеральному уряду запропонувати Європейському Союзу відмовитися від санкцій проти Росії, міститься обґрунтування необхідності скасування санкцій ЄС проти РФ.

  Так, у документі вказується, що запровадження санкцій ЄС суперечить нормам міжнародного права, адже запровадження санкцій належить виключно до компетенції Ради Безпеки ООН.

  Також у резолюції вказується на те, що оскільки Москва "не є стороною конфлікту в Україні", то прив’язка зняття санкцій до виконання Росією умов Мінських угод суперечить логіці ЄС.

  "У зв'язку з цим, слід нагадати, що Москва не є учасником громадянської війни в Україні. Єдиним зобов'язанням РФ, що випливають з угоди "Мінськ-2" є тиск на "ЛНР" та "ДНР" з метою спонукати їх припинити збройні зіткнення. Виходячи з того, що після підписання "Мінська-2" режим перемир’я загалом підтримується, Росія вже в цілому виконала свої зобов'язання", – йдеться у запропонованому на розгляд депутатів документі.

  Необхідно зазначити, що "Народна партія", виходець із якої і є автором резолюції, не входить до переліку ключових політичних сил Бельгії. Каркасі є її єдиним представником у національному парламенті.

  Попередній матеріал
  Літак без палива Solar Impulse завершує навколосвітню подорож
  Наступний матеріал
  В Ужгороді на смітнику знайшли 1000 набоїв і гранату

  Санкції проти окупованого Криму підтримали країни-кандидати на членство у ЄС

  Позиція США та ЄС незмінна: санкції проти Росії продовжуватимуть