Параолімпіада-2008: в України ще три золота, два срібла та чотири бронзи

  Черговий день параолімпіади приніс Україні ще дев`ять медалей: три золота, два срібла та чотири бронзи.
  Перше місце у змаганнях з метання диска посів заслужений майстер спорта України Василь Ліщинський. Ще одне золото здобув плавець Олексій Федина - на дистанції сто метрів брасом він, навіть, встановив новий світовий рекорд. До речі, на його рахунку є й одна срібна нагорода. Наступний світовий рекорд, а з ним і перше місце у Дмитра Виноградця. Він переміг на дистанції 50 метрів вільним стилем.  

  Срібну нагороду з бігу на дистанцію 400 метрів виборола Оксана Ботурчук. Це вже друга медаль української легкоатлетки на цих Іграх. Раніше вона поповнила скарбничку збірної Ураїни золотом. Друге місце - у плавця Сергія Кліпперта на стометровій доріжці. До цього він виборов одне срібло та три бронзи.

  А чотири бронзи до параолімпійського активу додали легкоатлет Олександр Ясиновий та плавці: володар вже трьох золотих медалей цьогорічної Параолімпіади Максим Веракса, Віктор Смірнов та Олена Акопян.

  Усього в активі збірної України 51  медаль: 18 золотих, 12 срібних та 21 бронзова. У командному заліку Україна посідає четверте місце.
  Попередній матеріал
  Низка терактів у столиці Індії - щонайменше три людини загинули
  Наступний матеріал
  ДТП за участю туристів у Туреччині - є постраждалі
  Теги:
  Loading...