Посуха в ПАР

ПАР охопили найсильніші посухи за останнє століття: люди можуть залишиться взагалі без води

У магазинах на полицях немає вже навіть газованих напоїв

Найсильніші посухи за останнє століття охопили Південноафриканську республіку. Рівень води у водосховищі Кейптауна впав нижче критичної позначки, передає "5 канал".

Влада побоюється, що до середини квітня мешканці столиці залишаться без води у кранах. Людей закликають використовувати не більш як 50 літрів води на день. Але цих заходів недостатньо, адже не всі громадяни дослухаються до рекомендацій. Тому влада запроваджує дуже високі тарифи на воду, аби зменшити її споживання. Стривожені мешканці міста поспішають заповнювати каністри водою. А у магазинах на полицях немає вже й газованих напоїв.

Професор інституту досліджень водних ресурсів Крісті Карден запевняє: "Тарифи на воду зараз високі як ніколи. Але влада була змушена вдатися до таких кроків. Люди мають використовувати воду більш свідомо. Чим більше п'єш – тим більше платиш".

"Ми вже третій рік страждаємо від посухи і дуже малої кількості опадів. Але цього року – справжня катастрофа. Дощів у місті не було вже понад 4 місяці. Ми щодня приходимо до водосховища з каністрами. Тут можна отримати питну воду, 25 літрів на людину", – розповідає мешканка Кейптауна Назема Алі.

 

Попередній матеріал
У США на голову мисливцю впав мертвий гусак, чоловіка довелось госпіталізувати
Наступний матеріал
СЦКК: Донбас на межі екологічної катастрофи