Папу Римського прооперували (репортаж)

  Папу Римського прооперували у клініці міста Аоста, що на півночі Італії. Цієї ночі понтифік зламав руку, тож хірургам довелося вправляти пошкоджену кістку. Представники Бенедикта Шістнадцятого твердять - здоров`ю глави католицької церкви нічого не загрожує, він уже залишив лікарню і повернувся у резиденцію в Альпах. Утім, серед вірян новина про операцію викликала справжню паніку.

  Попри сильний біль Бенедикт Шістнадцятий спершу відслужив ранкову месу, а вже потім поїхав до лікарні. Інцидент стався вночі, понтифік послизнувся і впав. Ватиканському речнику довелося розвіювати численні тривоги католиків буцімто Папа знепротомнів і падіння - ознака іншої хвороби.

  Федеріко Ломабарді, офіційний представник Ватикану: "Через падіння у Святого отця зламана рука. Але попри це цього ранку папа виконав усі свої обов`язки і лише потім поїхав до лікарні. Там виявили легкий перелом і одразу вправили кістку".

  У лікарні, де оперували Бенедикта Шістнадцятого, твердять - вісімдесятидворічний понтифік почувається добре, жодних інших проблем зі здоров`ям у нього немає. Хоча Папу Римського одразу оглянув і кардиолог, і реаніматолог. Падіння сталося випадково - переконують медики. Попри це католики не приховують хвилювання.

  Уже за три-чотири тижні Папа Римський повністю одужає. Інцидент трапився під час відпустки понтифіка. До кінця липня він залишиться в альпійському селищі Ле-Комб. Відпочивати тут полюбляв і попередник Бенедикта Шістнадцятого Іван Павло Другий. Спокій Папи Римського охороняють близько двохсот поліцейських та спецпризначенців.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.76Мб)

  Попередній матеріал
  Нові антипрезидентські протести в Ірані
  Наступний матеріал
  Відтепер за світло можна платити окремо
  Теги:
  Loading...