Lamborgini для Папи Римського
Lamborgini для Папи Римського www.lamborghini.com

Папі Римському подарували унікальний екземпляр автомобіля Lamborghini

Автомобіль мають намір продати з аукціону будинку Sotheby"s, а виручені кошти направити на фінансування благодійних проектів

Італійська автомобілебудівна компанія Lamborghini подарувала Папі Римському Франциску унікальний екземпляр спортивного автомобіля моделі Huracan. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

У середу, 15 листопада, вранці у Ватикані понтифік прийняв від керівництва Lamborghini білосніжний автомобіль, що дістав свою назву на честь бога вітру стародавніх майя, і розписався фломастером на його капоті.

Lamborgini для Папи Римського
Lamborgini для Папи Римськогоwww.lamborghini.com

За даними прес-служби Святого Престолу, подарунок було вручено під час аудієнції Папи Римського з керівництвом італійської компанії. Наголошується, що автомобіль буде продано з аукціону будинку Sotheby"s.

Виручені кошти Ватикан має намір направити на фінансування благодійних проектів, зокрема на відновлення зон в Іраку, де історично проживали християни.

Варто зауважити, що модель Lamborghini Huracan була представлена на Женевському автосалоні в березні 2014 року. Ціна цього автомобіля в базовій комплектації становить близько 200 тисяч доларів, однак Папі Римському подаровано унікальний екземпляр спеціальної комплектації.

Попередній матеріал
У Держдепі запевнили Порошенка в готовності США посилити відповідальність для Москви за продовження агресії проти України
Наступний матеріал
Син Януковича хотів відсудити в Нацбанку України 1,6 млрд грн
Loading...

Папа Римський травмувався під час візиту до Колумбії

"Зіткнення світів": Папа Римський вийшов на зв'язок із космосом

Папа Римський приєднався до молитви і попросив миру "для дорогої української землі"