Папа Римський закликав негайно припинити конфлікт в Секторі Ґаза

  Насильство у Секторі Ґаза треба зупинити - заявила комірас ЄС із зовнішніх відносин Беніта Ферреро-Вальднер. Із подібними закликами виступили й інші світові лідери. Британський прем`єр наголошує, що нинішній конфлікт знищує усі надії на мир у регіоні.
  Про можливу гуманітарну катастрофу в Ґазі застерігає ООН. Єврокомісія закликала Ізраїль забезпечити гуманітарний коридор у палестинському анклаві. Євросоюз виділяє мешканцям Ґази три мільйони євро. Гроші підуть на закупівлю харчів, ліків та наметів. Натомість ізраїльський прем`єр Ехуд Ольмерт обіцяє, що Ізраїль не допустить гуманітарної кризи у регіоні. Негайно припинити кривавий конфлікт закликав і Папа Римський. Звертаючись до палестинців та ізраїльтян, понтифік наголосив: війна та ненависть не розв`яжуть проблем у регіоні.

  Папа Римський Бенедикт XVI: "Ми закликаємо усіх вірян помолитися сьогодні за припинення конфлікту у Секторі Ґаза та попросити про справедливість та мир для цієї землі. Драматичні новини із Ґази свідчать, як відмова від діалогу робить людей жертвами ненависті та війни".
  Попередній матеріал
  Ще одна українка з Ґази повернулася до Сімферополя
  Наступний матеріал
  Потужний землетрус в Індонезії - є загиблі
  Теги:
  Loading...