Папа Римський уперше їде до Африки

  Папа Римський уперше їде до Африки. Вже сьогодні Понтифіка чекають у Камеруні. Це досить строката у релігійному плані країна.

  Християнство там сповідують майже половина мешканців, причому протестантів удвічі більше за католиків. Кожен п`ятий камерунець - мусульманин. Бенедикт 16-й планує приділити увагу всім конфесіям. Спершу він проведе месу для ста тисяч християн, а потім - зустрінеться з лідерами мусульманської громади. Завдання Папи - налагодити відносини з іншими релігіями, а також - навернути до католицтва якомога більше людей. Ватикан поступово втрачає вплив у Європі, тож шукає нову паству на інших континентах. Африканський візит Понтифіка триватиме тиждень. Після Камеруна він поїде до Анголи.

  Ахмад Саламах, глава ісламського центру: "Папа Римський підтримує діалог між вірами і закликає усіх нас до розмови. Сподіваюся, ми і надалі будемо поважати переконання один одного".

  Кемечі пітер Абонгі, власник крамниці: "Моя крамниця зруйнована, але ремонтувати її не буду. Кажуть, саме тут проїде Папа. То нехай він побачить наші страждання".

  Попередній матеріал
  Збори антипіратської коаліції стартують у Каїрі
  Наступний матеріал
  Литва готується зменшити зарплату держслужбовцям на 10%
  Теги:
  Loading...