Папа Римський прибув до Ізраїлю

  Папа Римський прибув до Ізраїлю. Єврейську державу Бенедикт 16-й відвідує у рамках Близькосхідного турне. У аеропорту Тель-Авіва понтифіка зустрічають представники церкви і високопосадовці.

  Зокрема - прем`єр Беньямин Нетаньяху, президент Шимон Перес та інші політики. Одразу з аеропорту понтифік вирушив до Єрусалима. Про безпеку візиту дбатимуть 30 тисяч поліцейських. В Єрусалимі, а також у Віфлеємі та Назареті понтифік відслужить меси. Бенедикт 16-й став другим папою, що приїхав до Ізраїлю. Вперше це зробив 2000-го року Іван-Павло другий. Повноцінні дипломатичні взаємини Ватикан та Ізраїль встановили лише у 1994-му. Після Ізраїлю Бенедикт 16-й планує відвідати палестинські території.

  Газі Аль Гатаб, мешканець сектору Ґаза: "Ми, палестинці, вітаємо папу та сподіваємося, що його візит зміцнить діалог між релігіями та зменшить страждання нашого народу. Ми хочемо, щоби він змусив Ізраїль припинити агресію та зняти блокаду".

  Джек, мешканець Єрусалима: "Дуже добре, що папа приїхав, я покладаю на цей візит великі сподівання".

  Кріста, прочанка з Німеччини: "Сподіваюся, він приїхав із належними почуттями. Думаю, що він знайде правильні слова для Музею Голокосту".

  Єтті Яоз, мешканець Єрусалима: "Для мене день його візиту розпочався із заторів. Бог чи щось подібне - ні до чого, суцільний безлад на дорогах".

  Попередній матеріал
  На мілину сів суховантаж "Framnes" з українцями на борту
  Наступний матеріал
  Розшукується власник 126 млн євро
  Теги:
  Loading...