grehu.net

Папа Франциск заявив, що свобода слова повинна мати межі

  Папа Франциск висловився на захист свободи слова після нападу на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo, але наголосив, що так4а свобода має межі.

  Понтифік сказав, що до релігій слід ставитися з повагою і не ображати й не висміювати релігійні почуття людей, повідомляє BBC-Україна.

  Щоб проілюструвати свою точку зору, понтифік заявив журналістам, що якщо його помічник погано говоритиме про його матір, то може очікувати удару.

  "Якщо мій хороший друг доктор Гаспаррі (який організовує поїздки Папи - Ред.) говоритиме погано про мою матір, він може чекати від мене удару", - сказав Франциск, про доктора, який стояв поруч з ним.

  "Не можна провокувати. Не можна ображати віру інших людей. Не можна насміхатися над вірою інших. Існує межа", - додав понтифік.

  Тим часом, у Парижі відбувся похорон чотирьох людей, загиблих в результаті нападу на редакцію Charlie Hebdo.

  Родина і друзі попрощалися з карикатуристом Бернардом Верлаком, Георгом Волінські, а також з колумністом і поліцейським, яких вбили бойовики-ісламісти.

  Загалом у результаті нападу на редакцію загинули 12-ро людей. Ще п'ятеро людей, зокрема поліцейський, загинули у нападі на кошерний супермаркет.

  Відповідальність за організацію нападу на Charlie Hebdo взяла на себе "Аль-Каїда", однак жодних доказів цього не надала.

  Попередній матеріал
  За добу бойовики 82 рази обстріляли позиції сил АТО
  Наступний матеріал
  Мітинги під ВРУ – вимагають покарати авторів "диктаторських законів" і відставки Яреми
  Теги:
  Loading...

  Папа Римський Франциск удруге прибув із візитом до Азії

  Україна стала драматичним театром бойових дій - Папа Римський Франциск

  Папа Римський: війна завжди перетворює нас на рабів

  Папа Римський помолився за Україну