Пам`ять Стіва Джобса вшановують в усьому світі

  На 57-му році життя помер спів-засновник компанії "Еппл" Стів Джобс. Його називають генієм IT-індустрії, захопленим мрійником, який втілював у життя усі найсміливіші ідеї. У серпні цьогоріч він остаточно відійшов від справ - через погіршення стану здоров`я. Згубив його рак - підшлункової. Пам`ять Стіва Джобса сьогодні вшановують в усьому світі.

  "Компанія Еппл втратила далекоглядного творчого генія, світ залишився без чудової людини", - такими словми відреагувало керівництво фірми на смерть свого колеги - Стіва Джобса. Президент США Барак Обама на сайті Білого дому назвав Джобса "видатним мрійником та новатором". Багаторічний друг і конкурент померлого - Біл Гейтс сказав, що "безмірно сумуватиме" за Джобсом.

  Стів Джобс виростав у прийомній родині. Вже в дорослому віці відшукав свою рідну сестру - романістку Мону Сімпсон. У померлого залишилися син і три дочки. Впродовж двадцяти останніх років Джобс був одружений на Лорені Пауелл. Життя видатному управлінцю вкоротив рак підшлункової залози. У дві тисячі дев`ятому після пересадки печінки  лікарі давали гарний прогноз Джобсу, але останнім часом його стан погіршувався. Сьогодні померлого згадують в усьому світі.

  Джанін Янг, постійна клієнтка компанії "Apple": "Ми знали, що Стів Джобс дуже хворий і може померти. В той же час сподівалися, що він триматиметься й житиме далі. Його смерть стала шоком. Нам усім дуже сумно й боляче. Він був таким молодим".

  Джулія Гіллард, прем`єр-міністр Австралії: "Стів Джобс буквально змінив наш світ. Ми щодня стикаємося з його продуктами в повсякденному житті. Висловлюю співчуття родині померлого. Мені дуже жаль.Сьогодні ми почули надзвичайно сумну новину".

  Завдяки зусиллям Стіва Джобса "Еппл" стала найбільшої Ай-Ті компанією світу із капіталізацією у три з половиною сотні мільярдів долларів. Продукція "Еппл" - плеєри "Ай-Под", компьютери та ноутбуки Мак, телефони "Ай-фон" та планшетники "Ай-Пед" вважаються культовими в галузі високих технологій. Лише напередодні компанія презентувала оновлений смартфон, утім, самого Джобса на заході не було.

  Олександр Войтко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  ПОМЕР СТІВ ДЖОБС
  Наступний матеріал
  Стрілянина в США: 3 людей загинули
  Теги:
  Loading...