5.ua

Палестинські бойовики випустили по Ізраїлю 70 ракет

  В середу ввечері, 12 березня, із сектору Газа по території Ізраїлю були випущені щонайменше 70 ракет. В результаті обстрілу ніхто не постраждав.

  Як повідомляє газета Haaretz, відповідальність за обстріл взяло на себе палестинське угрупування "Ісламський джихад". В розповсюдженій бойовиками заяві говориться, що обстріл став відповіддю на вбивство ізраїльськими військовими трьох членів угрупування.

  Прем‘єр міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що єврейська держава дасть жорстку відповідь на обстріл.

  Військово-повітряні сили Ізраїлю уже завдали удари по 29 цілях в секторі Газа. Як заявив офіційний представник прем‘єр-міністра Ізраїлю Офір Гендальман, "авіаудари наносилися по об‘єктах інфраструктури терористів".

  Відмітимо, цей обстріл території Ізраїлю став найпотужнішим з листопаду 2012 року. 12 листопада 2012 року Армія оборони Ізраїлю розпочала операцію "Хмарний стовп", метою якої була ліквідація в секторі Газа лідерів збройного крила ХАМАСу Ахмеда аль-Джаабарі. ВПС Ізраїлю піддали масовому бомбардуванню палестинські поселення, в результаті загинули 118 людей. У відповідь бойовики випустили десятки ракет по Ізраїлю, але більшість із них були перехоплені системою ППО "Залізний купол".

  Фото: Emanuel Yellin

  Попередній матеріал
  Сьогодні Конституційний суд розгляне законність референдуму в Криму
  Наступний матеріал
  МВС: під час захоплення банку у Києві ніхто не постраждав
  Loading...