Палестинська автономія отримала статус держави-спостерігача в ООН

  Палестинська автономія - отримала статус держави-спостерігача в ООН. Таке рішення ухвалила Генеральна Асамблея Організації Об`єднаних Націй. За - проголосували майже 140 держав. Проти-усього дев`ять. Зокрема - США, Ізраїль та Канада.

  Підвищення статусу Палестини в ООН - дозволить автономії брати участь у дебатах на Генеральній Асамблеї та мати своїх представників у низці агенцій ООН. На додачу, палестинці зможуть напряму звертатися до міжнародних організацій під егідою ООН. Зокрема подати позов проти Ізраїлю до Міжнародного кримінального суду у Гаазі. Звістку про рішення Генасамблеї - у Палестинській автономії зустріли масштабними танцями та феєрверками.

  Перший палестинець: "Я пишаюся тим, що я палестинець, пишаюся нашим президентом і усім, чого він досяг, звернувшись до ООН. Рішення Генеральної Асамблеї дозволить втілитися нашим найзаповітнішим мріям".

  Другий палестинець: "Сьогодні ми усі надзвичайно горді, і святкуємо перемогу Палестини. Наша країна відтепер - нарешті з`явиться на карті світу, і це чудово!"

  Попередній матеріал
  У Греції протестують гіди
  Наступний матеріал
  Добовий страйк оголосили вчителі Хорватії
  Теги: