day.kiev.ua

Пайєтт: Обмін Надії Савченко на шпигунів - це просто смішно

  Марк Фейгін припускав, що Росію цікавить обмін Савченко на засуджених у США за шпигунство Віктора Бута і Костянтина Ярошенка

  Посол США в України Джеффрі Пайєтт назвав смішною озвучену у ЗМІ ідею про обмін ув'язненої в Росії Надії Савченко на росіян, які відбувають покарання у США. Про це він заявив під час дебатів, присвячених аудиту зовнішньої політики Україна-США, повідомляє "Укрінформ".

  "Пропозиція щодо обміну - це просто смішно. Савченко утримується в Росії незаконно, вона була захоплена в полон у порушення закону. За Мінськими угодами її потрібно звільнити, і на цьому крапка", - наголосив Пайєтт.

  Він нагадав у цьому контексті, що Президент України Петро Порошенко висловив ще одну пропозицію щодо обміну Савченко на двох російських військовослужбовців ГРУ, які воювали на території України.

  Зауважимо, що раніше адвокат Марк Фейгін припускав, що Росію цікавить обмін Савченко не на затриманих в Україні ГРУшників Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова, а на засуджених у США за шпигунство Віктора Бута і Костянтина Ярошенка.

  Як повідомляв 5.ua, 26 березня 2016 року адвокат Савченко Ілля Новіков заявив, що Керрі та Путін домовилися про дату, коли буде визначено спосіб повернення Савченко.

  Попередній матеріал
  Розвідка повідомляє про двох загиблих і трьох поранених російських військових під Авдіївкою
  Наступний матеріал
  Лист Савченко: "Бажаю мудрості "великим дядям"
  Теги:
  Loading...

  Організм Савченко перестав сприймати воду - адвокат

  РФ не зможе повернути Савченко в рамках Мінських угод – Фейгін

  У Москві судитимуть учасників санкціонованого мітингу на підтримку Савченко

  У Москві схопили учасників санкціонованого мітингу на підтримку Надії Савченко

  Пєсков визнав особисту відповідальність Путіна за долю Савченко - Полозов

  "Надії - жити": У Ростові-на-Дону провели пікет на підтримку Надії Савченко