5.ua

Останній цьогоріч саміт ЄС завершився заявами щодо України [відео]

  За словами голови Єврокомісії, порозуміння між сусідами піде ЄС лише на користь. Проблемою – на його думку – може стати не угода, як така, а лише спроби тиснути на Україну.

  Жозе-Мануель Баррозу, голова Єврокомісії: «Ми не вважаємо проблемою, що Україна має угоди з Росією, а навпаки – самі радили поліпшити відносини між країнами. Кілька років тому, під час загострення їхніх стосунків (пам’ятаєте – перебої з постачанням газу), ми самі допомагали шукати порозуміння. Ми зовсім не проти угод між Києвом та Москвою. Але що стосується угод про асоціацію і вільну торгівлю – Україна має вирішувати без зовнішнього впливу... Український народ має знати – ми з ним».

  Даля Грібаускайте, президент Литви: «Відмова Києва підписувати угоду про асоціацію має історичне значення. Вона привела на нашу сторону український народ, який тепер сам хоче вирішувати своє майбутнє».

  Заявами щодо України у Брюсселі завершився останній саміт ЄС у поточному році. Українське питання там на найвищому рівні обговорюють упродовж усього тижня. У понеділок з головою Європейської ради зустрічався народний депутат Петро Порошенко. Потім тему порушували на саміті міністрів закордонних справ, і ось тепер – на останній зустрічі голів держав Євросоюзу.

  Попередній матеріал
  Янукович привітав міліціонерів зі святом і пообіцяв «покращення» [відео]
  Наступний матеріал
  Клюєв розповів німецьким ЗМІ, що має робити ЄС для євроінтеграції України [відео]
  Теги:
  Loading...