Останній день конференції ООН з клімату у Копенгагені

  Останній день конференції ООН з клімату у Копенгагені. Напередодні до пізньої ночі її учасники намагалися випрацювати остаточну угоду про скорочення викидів парникових газів.
  Країни-учасниці конференції досягли консенсусу у питанні щодо підвищення температури. Узгодили також, що розвинені країни щороку виділятимуть сто мільярдів доларів біднішим державам. Ці гроші мають використати зокрема на запровадженя енергоощадних технологій. Натомість, узгодити часові рамки та рівень скорочення викидів парникових газів так і не вдалося. Зранку до Копенгагена прилетів президент США Барак Обама. Планують, що він проведе переговори із главою китайського уряду Веном Дзябао. Фахівці сподіваються, що ці політики зможуть вивести переговори з глухого кута.

  Тім Костелло, президент "VISION INTERNATIONAL": "Обама отримав Нобелівську премію миру, і він є наче метафорою для всієї конференції. У нього бабуся-африканка, батько-мусульманин, брат-індонезієць. Він наче уособлює глобальну етичність, якої нам бракує".

  Попередній матеріал
  Український суховантаж сів на мілину у протоці Дарданелли
  Наступний матеріал
  У Польщі пограбували музей Освенцим
  Теги: