Останній день агітації перед виборами в Киргизстані

  У Киргизстані готуються до парламентських виборів, які відбудуться вже у неділю. Сьогодні – останній день агітації. Усього участь у політичних перегонах беруть майже три десятки політичних партій. Волевиявлення відбуватиметься за пропорційною системою.

  Щоби вибори у Киргизстані відбулися чесно й демократично, в республіці працюватимуть двісті п’ятдесят спостерігачів від ОБСЄ. З них понад сорок – перебувають у країні впродовж останнього місяця. За час проведення передвиборної кампанії наглядачі відмітили високий рівень конкуренції між усіма учасниками виборів. Серйозних порушень у підготовці до голосування не виявили.

  Йєнс Ешенбачер, речник ОБСЄ: "Упродовж місяця кілька десятків представників ОБСЄ стежили за роботою органів , які займаються проведенням виборів та агітаційною кампанією. На час проведення волевиявлення до республіки прибуде ще понад дві сотні спостерігачів".

  10-го жовтня, у день виборів, майже три мільйони громадян Киргизстану отримають бюлетені завдовжки сімдесят сантиметрів. На них будуть представлені 29 партій. Усього до парламенту потрапить 120 осіб. З поміж представлених – багато нових політичних сил. Експерти стверджують, що реальні шанси подолати виборчий бар`єр мають сім партій. 

  Темір Сариєв, кандидат у депутати: "Вперше ми маємо рівні для всіх можливості".

  З метою не допустити зриву голосування правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. За словами голови МВС Киргизстану Зарилбека Рисалієва, порядок забезпечуватиме приблизно 7 тисяч міліціонерів і тринадцять тисяч дружинників. У червні у країні спалахнули етнічні сутички внаслідок, яких загинули більше ніж чотири особи.

  Попередній матеріал
  НАТО витратить 930 млн євро на проекти із безпеки
  Наступний матеріал
  У Фінляндії стартував 93-й чемпіонат НХЛ
  Теги: