Останні приготування до відкриття завершуються у музеї "Титаніка" в Белфасті

  Останні приготування до відкриття завершуються у музеї "Титаніка" в Белфасті. 2 квітня 1912-го року круїзний лайнер вийшов з верфі столиці Північної Ірландії й уже ніколи не повернувся назад.
  Саме цієї дати установа офіційно запрацює. За кілька тижнів до відкриття продано 80 тисяч квитків. Упродовж року, за розрахунками адміністрації, музей мають відвідати півмільйона людей. Крім традиційних експонатів, у ньому будуть відео- та аудіопрезентації, які розповідатимуть цікаві факти про "Титанік" та його пасажирів. У бенкетному залі на тисячу місць, який повторює інтер`єр приміщень судна, відвідувачі зможуть відсвяткувати весілля чи день народження. Нагадаємо, круїзний лайнер "Титанік" затонув в Атлантичному океані 15 квітня 1912-го. На його борту перебували більше 2 тисяч людей. Півтори тисячі з них - загинули.

  Тім Хазбендс, представник музею: "У світі є багато атракціонів, пов`язаних з Титаніком. Але жоден з них не має такої аутентичності, якою може похвалитися наш музей. У Белфасті "Титанік" спроектували, побудували та спустили на воду. В жодній країні світу немає міста, настільки пов`язаного з цим судном, як наше".
  Попередній матеріал
  Першу річницю від початку повстання відзначає сирійська опозиція
  Наступний матеріал
  Конструкція кишені безпеки в тунелі могла стати причиною ДТП у Швейцарії
  Теги: