5.ua

Основна тема закордонних ЗМІ: бунт в українських регіонах [відео]

  Видовищність протестів не дає їм скотитися з перших шпальт навіть у державах, де зазвичай українськими новинами не надто цікавляться. Пишуть і показують про наслідки протистояння на вулиці Грушевського. про сутички в областях. Обговорюють перемир’я і переговори опозиції з президентом.

  Повідомлення з України - найпопулярніші на порталах «Новини Гугл» у Чехії, Австрії  та Німеччині.

  «Дойчевелле» з-поміж іншого згадує про телефонну розмову Віктора Януковича з ангелою Меркель. Про те, що канцлер застосування сили засудила, однак із санкціями проти української влади не квапиться.

  На головній сторінці «Бі-бі-сі» - Україна – «топ-новина». У матеріалі - і про поширення протестів на області, і про переговори. Для тих читачів, хто щойно підсів на «український серіал» - пояснення, з чого все почалося, ключові дати і карта.

  Мапу київського середмістя розмістили і в матеріалі «Інтернешнл Нью-Йорк Таймс». З позначками - де там Майдан, де барикади, де сутички на Грушевського. І де - в кількох кварталах звідти нападали на автомайданівців.

  Чимало уваги до українських протестів - у білоруських медіа. Опозиційні, очікувано, співчувають, провладні - засуджують. Портал «Хартія-97» веде погодинну трансляцію ключових подій в Києві та областях. А державні інформагенції – «рекомендують білорусам не відвідувати центр Києва».

  Прогнозоване і висвітлення протестів російськими медіа. І якщо «Перший канал» та «Вєсті» цього разу були досить стриманими в оцінці протестів, НТВ - напряму називає їхніх учасників радикалами та заколотниками. Більш розлогу інформацію російська аудиторія одержує із соціальних мереж. Популярні блогери - хоч подекуди і не приховуючи зверхнього ставлення до мітингарів, все ж не скочуються до відвертої пропаганди.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Журналісту А.Кудінову закидають участь у масових заворушеннях на Грушевського
  Наступний матеріал
  Бунти у регіонах тривають
  Теги:
  Loading...