Оригінальний стимул схуднути вигадали в авіакомпанії "Самоа Ейр"

  Оригінальний стимул схуднути вигадали в авіакомпанії "Самоа Ейр". Там прив`язали ціну на авіаквиток до ваги пасажира та його багажу.

  Провезти повітряним транспортом 1 кілограм коштує близько 1 долара США. Цінова модель від минулого листопада діяла у розрахунках внутрішніх польотів, а відсьогодні авіакомпанії дозволили так  нараховувати ціну й на міжнародні рейси. У "Самоа Ейр" вже підрахували середню вартість квитка за кордон в один бік. Для середньостатистичної людини із невеликим багажем поїздка коштуватиме 97 доларів. В адміністрації авіакомпанії кажуть, пасажири мають знати, що польоти завжди розраховуються відповідно до ваги вантажу, а не кількості проданих місць.

  Чоловік: "Я не думаю, що це справедливо, бо худі платитимуть менше, а гладкі - набагато більше. От я маю трохи зайвої ваги, намагаюся її скинути, але якби я летів зараз, було б дорого, тож мені доведеться трохи позайматися, щоби схуднути й отримати дешевший квиток".

  Жінка: "Я їжджу до острова Паіо з сином і наші квитки коштують однаково, хоча він набагато менший і легший за мене. Я згодна, що ми маємо платити відповідно до ваги. Це справедливіше для всіх і дешевше".

  Попередній матеріал
  Скандал в іспанській королівській родині
  Наступний матеріал
  Кількість жертв повені в Буенос-Айресі зросла до 8
  Теги:
  Loading...