Опозиція перемогла на парламетських виборах у Таїланді

  Прем`єр-міністр Таїланду визнав поразку на парламентських виборах. Він привітав із перемогою свою головну суперницю - Їнглак Чинават. Це - молодша сестра лідера опозиції у вигнанні екс-прем`єра Таксина Чинавата. Тепер вона може стати першою жінкою прем`єр-міністром Таїланду за усю історію країни.
  Уже підрахували 80 відсотків бюлетенів. За результатами партія Чинават здобула 255 мандатів у парламенті на півтисячі місць. Провладна політсила отримала 164-ри крісла. Переможці уже пообіцяли, що працюватимуть над стабільністю в державі і примиренням у багаторічній суперечці між прихильниками власної та опозиційної партії. До народу звернувся і колишній глава уряду Таїланду. Його скинули з посади внаслідок військового перевороту і звинуватили у корупції. Від судових переслідувань Таксин Чинават втік за кордон.

  Таксин Чинават, екс-прем`єр-міністр Таїланду: "Вибори - це не головний чинник стабільності, це - лише його частина. Важливо те, як далі буде втілюватись план національної єдності. Чи зможемо ми її досягти? Як ми зможемо привнести мир в нашу державу? Лише ці досягнення принесуть щастя нашим громадянам".

  Попередній матеріал
  Фестиваль української культури у Польщі
  Наступний матеріал
  У Львові відкрили пам`ятник науковцям, яких розстріляли нацисти у 1941-му
  Теги: