Ліга

Опівночі у Сирії заплановане повне припинення вогню

  Путін заявив, що влада Сирії і повстанці домовилися про перемир'я

  Президент Російської Федерації Володимир Путін повідомив про те, що влада Сирії й опозиція домовилися про припинення вогню і початок мирних переговорів. Про це повідомляє "BBC Україна".

  Напередодні про перемир'я на всій території країни за моделлю Алеппо анонсували турецькі державні медіа. Повне припинення вогню заплановане сьогодні опівночі.

  Путін оголосив про досягнення домовленостей, які напередодні анонсувало турецьке інформаційне агентство "Анадолу", на зустрічі з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим і міністром оборони Сергієм Шойгу.

  "Щойно прийшло повідомлення про те, що сьогодні, кілька годин тому, відбулася подія ... Підписані три документи", – сказав глава Кремля.

  По-перше, за його словами, йдеться про перемир'я і режим припинення вогню: "Перший документ між сирійським урядом і озброєною опозицією про припинення вогню на території Сирійської Арабської Республіки". Другий документ, додав Путін, передбачає "комплекс заходів" із контролю за дотриманням режиму припинення вогню. Третя угода містить заяву про "готовність до початку мирних переговорів по сирійського врегулювання".

  Нагадаємо, на початку грудня Росія заблокувала у Радбезі ООН резолюцію, яка мала встановити семиденне припинення вогню в Алеппо. Москва тоді заявила, що відповідний крок буде використаний для перегрупування сил та засобів "екстремістів" у Сирії.

  Попередній матеріал
  Падіння гривні не пов’язано з націоналізацією "Приватбанку" – НБУ
  Наступний матеріал
  Карпюка етапують у Владимир, але везуть обхідним шляхом – адвокат

  Росія і Туреччина домовилися про перемир’я в Сирії

  США відкидають звинувачення з боку РФ та Туреччини про нібито постачання зброї до Сирії та підтримці ІД

  У школі в сирійському Алеппо вибух: здетонували залишені бойовиками боєприпаси

  Турецькі війська відбили у ІДІЛ стратегічну позицію в сирійському Аль-Бабі

  Біля сирійського Алеппо поновилися авіаудари: є жертви

  5 канал - трансляція наживо