ООН звинувачує владу Сирії у навмисному вбивстві дітей

  У навмисному вбивстві дітей звинувачує сирійську владу Організація об`єднаних націй. За словами верховного комісара з прав людини ООН - Наві Піллай - урядові війська часто ведуть направлений вогонь по неповнолітніх, а також катують їх у кількох тюрмах.
  Правозахисники повідомляють, що в Хомсі, Дераа та Алеппо тривають жорстокі вуличні бої між повстанцями та солдатами регулярної армії. Напередодні Дамаск погодився на план мирного врегулювання конфлікту, запропонований спеціальним посланцем ООН, Кофі Ананом. Але сирійська опозиція стверджує - президент Башар Асад не виконує його. Голова ж Ради безпеки ООН закликає Дамаск негайно припинити бойові дії та попереджає, що Радбез ретельно відстежуватиме виконання мирного плану. 

  Марк Лаялл Грант, голова Ради безпеки ООН: "Вже наступного понеділка спеціальний посланець ООН Кофі Анан проінформує Раду безпеки про стан виконання всіма сторонами сирійського конфлікту плану мирного врегулювання. Одним з головних його пунктів є відведення з міст важкої військової техніки. Швидкість виконання цього зобов`язання й покаже наскільки щиро сирійська влада хоче перемир`я".
  Попередній матеріал
  У штаті Колорадо не вщухають лісові пожежі
  Наступний матеріал
  Президент Сербії отримав премію Ради Європи за мир на Балканах
  Теги: