ООН звинувачує уряд Сирії у злочинах проти мирних мешканців

  У злочинах проти мирних мешканців звинувачує Організація Об`єднаних Націй уряд Сирії. З такою заявою на генеральній асамблеї ООН виступив генеральний секретар Пан Гі Мун.

  Він занепокоєний з приводу можливих страт і катувань цивільних. Пан Гі Мун закликав владу Сирії  покласти край кровопролиттю та розпочати переговори з опозицією. Водночас визнав, що зусилля міжнародної спільноти задля врегулювання кризи не принесли очікуваних результатів. Пріоритетом номер один чільник ООН назвав - вільний доступ представників гуманітарних місій до найбільш постраждалих від воєнних дій районів країни. Напередодні сирійська влада заблокувала проїзд "Червоного Хреста" до району міста Хомс - Баба-Амр. Вранці представників місії пропустили, але відібрали гуманітарний вантаж.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Фотографії, що ми побачили з Сирії - жахливі, абсолютно неприйнятні, неможливі. Як, будучи людиною, можна на це дивитися? Це мене непокоїть. Сирійська влада має відкрити доступ гуманітарним місіям, без жодних передумов. Зараз це - головний пріоритет".

  Попередній матеріал
  70-ті роковини розстріляних у Бабиному яру членів ОУН вшанували у столиці
  Наступний матеріал
  До 31-го зросла кількість жертв торнадо у США
  Теги: